ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Електроинсталатер специјализиран

3favoriteОбјавен на: 12-12-2018  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Активен
Код на огласот: TGKILGK
Работно место: Електроинсталатер специјализиран
Компанија: Друштво за градежништвопроизводствотрговија и услуги ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ Гевгелија
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Гевгелија
Отворен од: 13-12-2018
Отворен до: 12-04-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@iteksystems.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

CALL CENTER AGENTS

1 favorite Објавен: 20-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Поситионс Аброад

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: candidates@positionsabroad.com...

Сервис Техничар/Инженер

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Down4U

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ДТУ Мастер Протекшн - Скопје, расп...

менаџер за продажба

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: About Huawei Technologies Huawe...

Sales agent

1 favorite Објавен: 06-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Total doo

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Тотал тв е овластен сателитски ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 27-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 26-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Администратор

21 favorite Објавен: 11-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МОДЕХ ПЛУС ДООЕЛ Гев...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...