ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по геодезија

0favoriteОбјавен на: 06-12-2018  |  Компанија: Република Македонија...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKIFJF
Работно место: Професор по геодезија
Компанија: Република Македонија - Универзитет Мајка Тереза во Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Центар
Отворен од: 07-12-2018
Отворен до: 10-12-2018
Плата: 34446
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: International Kids A...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Интернешнал Кидс Академи е приватна...

Наставник

1 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно музичко учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетово

Оглас: ...

Наставник по физичко воспитување

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно музичко учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетово

Оглас: ...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Наставник по Англиски

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Посредување работа -...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Цела Македонија

Оглас: Одлична можност за заработка и запо...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 26-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Едукативен центар Др...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Едукативен Центар има потреба од хо...

Останати огласи во ист регион

Пекар

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Работник на едноставни работи на утовар претовар и пренос на товар

2 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производство трговиј...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Финансиско друштво Ф...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...