ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по историја

0favoriteОбјавен на: 06-12-2018  |  Компанија: Општинско средно учи...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKIFIO
Работно место: Професор по историја
Компанија: Општинско средно училиште Ацо Русковски Берово
Индустрија: Образование и наука
Реон: Берово
Отворен од: 07-12-2018
Отворен до: 10-12-2018
Плата: 22560
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 26-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Едукативен центар Др...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Едукативен Центар има потреба од хо...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Vospituvac i oddelenski nastavnik

3 favorite Објавен: 16-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bright Kids

Индустрија: Образование и наука

Регион: нема информација

Оглас: Edukativen centar od Skopje ima ...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Наставник по хемија

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на автобус

1 favorite Објавен: 23-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз на...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Берово

Оглас: ...