ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на патнички автомобили

1favoriteОбјавен на: 06-12-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKIFIH
Работно место: Возач на патнички автомобили
Компанија: Друштво за угостителство и туризам ФОРТУНА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ Гевгелија
Индустрија: Автомобилска
Реон: Гевгелија
Отворен од: 07-12-2018
Отворен до: 10-12-2018
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач

1 favorite Објавен: 03-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: - Помош на пат, Шлепување и Сервисн...

Чистач на автобуси

0 favorite Објавен: 26-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Желино

Оглас: ...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Чистач на автобуси

1 favorite Објавен: 27-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Желино

Оглас: ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Firma DOO

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма вработува електро инженер, ма...

Сервис Техничар/Инженер

0 favorite Објавен: 05-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегатронауто

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Реномиран Мултибренд сервис за попр...

Останати огласи во ист регион

менаџер

4 favorite Објавен: 31-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 31-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Магационер

5 favorite Објавен: 31-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Компјутерски техничар

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Механичар за возила за внатрешен транспорт

0 favorite Објавен: 31-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 05-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЕМ - ГП ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гевгелиски

Оглас: Дием-ГП Доо има потреба од работник...