ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ДИПЛОМИРАН ФАРАЦЕФТ

3favoriteОбјавен на: 03-12-2018  |  Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...  |  Индустрија: аптеки


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKHLHK
Работно место: ДИПЛОМИРАН ФАРАЦЕФТ
Компанија: ПЗУ Аптека Виола Скопје
Индустрија: аптеки
Реон: Скопје
Отворен од: 04-01-2019
Отворен до: 28-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Дипломиран Фармацевт
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам.

Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд.

Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.

Повелете, ние сме тука да Ви помогнеме да живеете поздраво и поквалитетно!

Во моментов имаме потреба од проширување на својот тим, на позиција:

Дипломиран Фармацевт

 

Потребни квалификации:

ВСС – Дипломиран фармацевт (со лиценца за работа) Претходно работно искуство во аптека од најмалку 1 година Одлично познавање на Англиски јазик Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office.

Посакувани карактеристики:

Способност за брзо учење Развиени комуникациски вештини Стручност и елоквентост Диманичност и креативност Организираност, самоиницијативност

Што нудиме:

Можност за професионален развој и надоградба Солидни месечни примања + бонуси во согласност со постигнатите резултати

 

Доколку сакате да станете дел од тимот на врвни професионалци, Ве покануваме да аплицирате.

Вашата Професионална Биографија (CV со задолжителна фотографија), доставете јасо назнака на апликацијата„За оглас – Дипломиран Фармацевт“ на е-маил адреса violaapteki@viola.com.mk

Веб страна: www.viola.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевтски техничар

7 favorite Објавен: 09-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Фармацевт

6 favorite Објавен: 18-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БОРОЛА

Индустрија: Фармација

Регион: Битолски

Оглас: Борола Доо Битола, има потреба од ф...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Jasmin

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека Јасмин, Долно Лисиче, Скопје...

сметководител

3 favorite Објавен: 13-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.Х.Ц Куалити Груоп

Индустрија: Фармација

Регион: Кавадаречки

Оглас: Т.Х.Ц Куалити Груоп е нова компаниј...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 06-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

Останати огласи во ист регион

SALES MANAGER

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: For our client, Slice Macedonia, we...

Соработник

1 favorite Објавен: 17-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АГЕНЦИЈА ЗА ВРАБОТУВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

ПОЛО МАРКЕТИ -КАСИЕРИ

1 favorite Објавен: 17-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Поло маркет Црниче има потреба о...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТО & ДИВАЈН

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Водечката компанија во графичката и...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кеги Колев Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Вработување Промовирај го ог...

Персонал за во кујна

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Планет Пи Ес

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: РЕНОМИРАН ФАСТ ФУД РЕСТОРАН ВО ЦЕНТ...