ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ДИПЛОМИРАН ФАРАЦЕФТ

2favoriteОбјавен на: 03-12-2018  |  Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...  |  Индустрија: аптеки


Статус: Активен
Код на огласот: TGKHLHK
Работно место: ДИПЛОМИРАН ФАРАЦЕФТ
Компанија: ПЗУ Аптека Виола Скопје
Индустрија: аптеки
Реон: Скопје
Отворен од: 04-01-2019
Отворен до: 28-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: Дипломиран Фармацевт
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам.

Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд.

Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.

Повелете, ние сме тука да Ви помогнеме да живеете поздраво и поквалитетно!

Во моментов имаме потреба од проширување на својот тим, на позиција:

Дипломиран Фармацевт

 

Потребни квалификации:

ВСС – Дипломиран фармацевт (со лиценца за работа) Претходно работно искуство во аптека од најмалку 1 година Одлично познавање на Англиски јазик Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office.

Посакувани карактеристики:

Способност за брзо учење Развиени комуникациски вештини Стручност и елоквентост Диманичност и креативност Организираност, самоиницијативност

Што нудиме:

Можност за професионален развој и надоградба Солидни месечни примања + бонуси во согласност со постигнатите резултати

 

Доколку сакате да станете дел од тимот на врвни професионалци, Ве покануваме да аплицирате.

Вашата Професионална Биографија (CV со задолжителна фотографија), доставете јасо назнака на апликацијата„За оглас – Дипломиран Фармацевт“ на е-маил адреса violaapteki@viola.com.mk

Веб страна: www.viola.com.mk
Контакт телефон: 2736-462
Контакт емаил: violaapteki@viola.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевт

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Бета Фарм...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ.БЕТА ФАРМАЦИЈА објавува оглас з...

Дипломиран Фармацевт

1 favorite Објавен: 31-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: "Виола" Аптеки се современа комп...

Техничар

1 favorite Објавен: 14-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: Веледрогерија за лекови и медици...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 13-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Марија

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Марија ул.Ѓорче Петров ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 04-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Виола Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: "Виола" Аптеки се современа компани...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 31-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: "Виола" Аптеки се совреме...

Останати огласи во ист регион

Администратор

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги пр...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ГРАДЕЖНИШ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за процена н...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Фудбалер

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Фармацевтски техничар 3та смена

0 favorite Објавен: 31-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: "Виола" Аптеки се современа ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 31-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: "Виола" Аптеки се совреме...

Дипломиран Фармацевт

1 favorite Објавен: 31-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: "Виола" Аптеки се современа комп...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 03-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Виола Ско...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: Целосен оглас: Во моментов има...