ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Работник за едноставни работи на производствена линија

5favoriteОбјавен на: 03-12-2018  |  Компанија: Заштитно друштво за ...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKHLGK
Работно место: Работник за едноставни работи на производствена линија
Компанија: Заштитно друштво за производствотрговија и услуги МУЛТИХЕМ ДООЕЛ увоз-извоз Струмица
Индустрија: Производство
Реон: Струмица
Отворен од: 03-12-2018
Отворен до: 06-12-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Работник во производство

1 favorite Објавен: 10-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Омја Минерали

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Одгорворе на периодични одржување н...

Оператор во производство - електричар (реон Визбегово)

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за индустрис...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Омја Минерали е производител на ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: поради зголемено производство имаме...

Оператор на производствена линија

0 favorite Објавен: 07-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТЕ ТЕ ПЛАСТ

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за:...

Општ работник

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: поради зголемено производство имаме...

Електроничар

0 favorite Објавен: 06-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЛИФТ - Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се вработуваат електроничари со или...

Останати огласи во ист регион

Електромеханичар за електроенергетика

0 favorite Објавен: 27-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за енергетск...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Електромеханичар за електроенергетика

5 favorite Објавен: 27-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за енергетск...

Индустрија: Енергетика

Регион: Струмица

Оглас: ...

Пица-мајстор

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Дистрибутер

4 favorite Објавен: 07-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дијаконија Македониј...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: Дијаконија Македонија, објавува огл...

Продавач

5 favorite Објавен: 06-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...