ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Металоглодач/Металостругар

0favoriteОбјавен на: 29-11-2018  |  Компанија: ТЕХНОГУМА ДОО  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKHHNF
Работно место: Металоглодач/Металостругар
Компанија: ТЕХНОГУМА ДОО
Индустрија: Производство
Реон: Скопје
Отворен од: 28-11-2018
Отворен до: 20-02-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС и ВСС

Детали за огласот:

Заради проширување нашата компанија има потреба од вработување на 

металостругар 

потребно е работно искуство 

Раб време од 07 до 15 часот

Викендите се неработни

Веб страна: www.tehnogumask.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Electrical Engineer

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Производство

Регион: Виница

Оглас: Wienerberger is the largest...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Маврово и Ростуше

Оглас: ...

Координатор на обработка на материјали за мебел

1 favorite Објавен: 06-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГУГО доо

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: КООРДИНАТОР НА ОБРАБОТКА НА МАТЕ...

Работник во производство

5 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Enigma Plast

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Се бара ракувач на машина во произв...

Референт за набавка

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје Визбегово

Оглас: Претходно работно искуство во об...

работник за пвц столарија

1 favorite Објавен: 09-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ГЛОБАЛ АЛПЛАСТ ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Друштвото за производство тргови...

Останати огласи во ист регион

Кореограф

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КУЛТУРНО-УМЕТНИЧКИ Ц...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ГРАДЕЖНИШ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Банкарски службеник

1 favorite Објавен: 17-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕД...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...