ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

10favoriteОбјавен на: 19-11-2018  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGKGHHF
Работно место: Продавач
Компанија: Трговско друштво за производство и трговија МАРКТ ПЛАТЗ ДООЕЛ увоз-извоз Илинден ПОДРУЖНИЦА - МАРКТ ПЛАТЗ ТРИ Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 19-11-2018
Отворен до: 19-03-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: a.pavlov@mymarket.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер за гориво и мазиво

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Финансиско друштво Ф...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Финансиско друштво Ф...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Компјутерски техничар

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Раководител на општи и правни работи

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Финансиско друштво Ф...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 08-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПУТ Бучен Козјак ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Активно учество во подготовка за пр...

Општ работник

3 favorite Објавен: 10-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД ЈУНИОР ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: ЈУНИОР ДООЕЛ Куманово има потреба о...

Општ работник

2 favorite Објавен: 08-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПУТ Бучен Козјак ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Активно учество во подготовка за пр...

сметководител

1 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП АКТИВА КРИСТ Драг...

Индустрија: Сметководство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Машинство

Регион: Кумановски

Оглас: Термалифт ДД е компанија чија дејно...