ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавачки

8favoriteОбјавен на: 18-11-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGKGGIN
Работно место: Продавачки
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ТЕО МАРКЕТ увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Прилеп
Отворен од: 17-11-2018
Отворен до: 17-12-2018
Плата: По договор
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 078/303_789
Контакт емаил: /
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор во кориснички центар на италијаски јазик

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: brainoutsourcing

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Contact Center Representative 10 о...

Директор на продажба

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Возач

3 favorite Објавен: 10-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД ЈУНИОР ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Кумановски

Оглас: ЈУНИОР ДООЕЛ Куманово има потреба о...

Продавач

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Илинден

Оглас: ...

Шеф

1 favorite Објавен: 08-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Останати огласи во ист регион

Рецепционерка

3 favorite Објавен: 26-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара рецепционерка за работа ...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 17-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...

КЕЛНЕР/КА

4 favorite Објавен: 26-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара келнер или келнерка за р...

Ракувач со машини и уреди за обработка на руда и камен

0 favorite Објавен: 10-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Референт

5 favorite Објавен: 17-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОО ЈАЦЕРО ПРИЛЕП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: DOO Yacero Prilep ima potreba od ge...

Машински техничар

0 favorite Објавен: 17-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...