ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

home office - телефонски оператори

5favoriteОбјавен на: 10-11-2018  |  Компанија: WD Company  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKFJGK
Работно место: home office - телефонски оператори
Компанија: WD Company
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 09-11-2018
Отворен до: 29-11-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС

ПОЗНАВАЊЕ НА РАБОТА СО КОМПЈУТЕРИ

КОМУНИКАТИВНА И ЕЛОКВЕНТНА ЛИЧНОСТ

СТАРОСТ ОД 25-55 ГОДИНИ

Детали за огласот:

Ние нудиме:

Редовна месечна плата-фиксна плус процент

Канцелариска работа во пријатна работна средина

Работно време 09-17ч

Ние бараме:

Минимум Ссс

Одговорна,комуникативна,рлоквентна и упорна личност

Познавање на работа до компјутери

Возраст 25 до 55 години

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

Возач – дистрибутер

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Ние нудиме: Редовни месеч...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Директ ЛТД

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Тобако во населба Хром има потре...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Директ ЛТД

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Тобако во населба Хром, има потреба...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција Хоризонт

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на својот клиент Агенц...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Техничар-оператор

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за фармацевт...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Канцеларија на НАТО ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Возач – дистрибутер

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Ние нудиме: Редовни месеч...

home office - телефонски оператори

1 favorite Објавен: 09-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Ние нудиме: Редовна месеч...