ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

home office - телефонски оператори

5favoriteОбјавен на: 10-11-2018  |  Компанија: WD Company  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKFJGK
Работно место: home office - телефонски оператори
Компанија: WD Company
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 09-11-2018
Отворен до: 29-11-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ССС

ПОЗНАВАЊЕ НА РАБОТА СО КОМПЈУТЕРИ

КОМУНИКАТИВНА И ЕЛОКВЕНТНА ЛИЧНОСТ

СТАРОСТ ОД 25-55 ГОДИНИ

Детали за огласот:

Ние нудиме:

Редовна месечна плата-фиксна плус процент

Канцелариска работа во пријатна работна средина

Работно време 09-17ч

Ние бараме:

Минимум Ссс

Одговорна,комуникативна,рлоквентна и упорна личност

Познавање на работа до компјутери

Возраст 25 до 55 години

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Поради отворање на ново тобако имам...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРЕМИУМ АГС ДОО Ско...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРЕМИУМ АГС ДОО Ско...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROING MONT

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Нашето претпријатие ПРОИНГ МОНТ ДОО...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехранбена индуст...

Останати огласи во ист регион

Оператори за внес на податоци

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ОН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЖИТО КЛАС СИЛБО ДООЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибут...

Деловен асистент

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Пазарот за животно осигурување во М...

Оператор на CNC машина

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Delma

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара работник (оператор) за раб...

Техничар за телекомуникациски уреди и мрежи

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...