ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автобус

0favoriteОбјавен на: 08-11-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGKFHNF
Работно место: Возач на автобус
Компанија: Друштво за трговија на големо и мало НИТ-МАК ДОО експорт-импорт Тетово
Индустрија: Автомобилска
Реон: Тетово
Отворен од: 09-11-2018
Отворен до: 08-01-2019
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: nitmaktravel@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Поради отворање на но нов продажен ...

Aвтомеханичар

0 favorite Објавен: 28-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Екштеин ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се работи за машинска работилница к...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозтур...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Автолакер

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Илинден

Оглас: ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Firma DOO

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма вработува електро инженер, ма...

Останати огласи во ист регион

Архитект

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Продавач - консултант

3 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимав...

Шивач

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Кустос

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Република Македонија...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 05-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...