ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

1favoriteОбјавен на: 08-11-2018  |  Компанија: ПЗУ АНДОНОСКИ ДЕНТАЛ...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKFHMK
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ АНДОНОСКИ ДЕНТАЛ СТУДИО Прилеп
Индустрија: Медицина
Реон: Прилеп
Отворен од: 09-11-2018
Отворен до: 12-11-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по медицина општ хирург

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ЕУРОИТАЛИА СКОПЈ...

Индустрија: Медицина

Регион: Петровец

Оглас: ...

Доктор по медицина уролог

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ЕУРОИТАЛИА СКОПЈ...

Индустрија: Медицина

Регион: Петровец

Оглас: ...

Лабораториски техничар

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрологи...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 08-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрологи...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ.Др.Катерина Даме...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена установа бара ...

Останати огласи во ист регион

Администратор

3 favorite Објавен: 08-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГУРУС ГРУП ДОО Приле...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилепски

Оглас: The job description and tasks will ...

Одржувач на хортикултура

0 favorite Објавен: 03-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...

Ракувач со шивачка машина за текстил

1 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Пекар

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Возач на минибус

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз тр...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...