ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автобус

0favoriteОбјавен на: 08-11-2018  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKFHMI
Работно место: Возач на автобус
Компанија: Друштво за транспорттуризамтрговија и услуги ДУРМО ТУРС Дурмиш ДООЕЛ експорт-импорт с.Беловиште Гостивар
Индустрија: Автомобилска
Реон: Гостивар
Отворен од: 09-11-2018
Отворен до: 12-11-2018
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозтур...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Firma DOO

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма вработува електро инженер, ма...

Возач на автобус

1 favorite Објавен: 29-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Вевчани

Оглас: ...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Поради отворање на но нов продажен ...

Автолакер

0 favorite Објавен: 10-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРТИГУМ МЕНАЏМЕНТ ДО...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач - консултант

4 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гостиварски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимава ...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 01-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: P.Z.U. Dr ELESA

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гостиварски

Оглас: Doktorka po stomatologija so licenc...

- Нема информација

9 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: a

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гостиварски

Оглас: Agencija ROYAL ima potreba od rabot...

Референт

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро-Гостивар

Индустрија: Трговија

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од ра...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро-Гостивар

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од ед...