ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

1favoriteОбјавен на: 08-11-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGKFHLM
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Приватна здравствена установа-специјалистичка ординација по оториноларингологија Д-Р МЕРИ Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Ѓорче Петров
Отворен од: 09-11-2018
Отворен до: 12-11-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Medikal Marketing

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара комерцијалист-дистрибутер н...

Доставувач

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лотулс Доо

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: • Минимум средна стручна спрема • ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лотулс Доо

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: - Работно искуство во дејноста, про...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Директор на маркетинг

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛЕВЕЛ УП ГРОУП ДООЕЛ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Книговодител

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМАТ КОНСАЛТИНГ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Помошник на генералниот директор на претпријатие

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Самостоен референт

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Р.М. УНИВЕРЗ.СВ.КИРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Инструктор за возење

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМАТ КОНСАЛТИНГ ДОО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...