ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

5favoriteОбјавен на: 30-10-2018  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGJOIHL
Работно место: Продавач
Компанија: Трговско друштво за производство трговија посредништво и услуги ПАН-ЕВРОПА Л.Т.Д.Зоран ДООЕЛ експорт-импорт Битола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 31-10-2018
Отворен до: 14-11-2018
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 047
Контакт емаил: contact@panevropa.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на минибус

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превозтур...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Книговодител

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМАТ КОНСАЛТИНГ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Домаќин

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотелско-угостителск...

Индустрија: Разни области

Регион: Берово

Оглас: ...

Физиотерапевтски техничар

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Паркетар

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Ново село

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Селект

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Kafe Bar Select vo Pelagonka 2 vo B...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНФОГЕЈТ ИТ СИСТЕМИ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангромаркетинг ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: АНГРОМАРКЕТИНГ ДОО подружница ресто...

Оператор

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ницкс Балканс ДОО

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Ницкс Балканс има потреба од работ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

Сервисен електроинженер

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...