ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

5favoriteОбјавен на: 20-10-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJNJGM
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за производство трговија угостителство превоз и услуги ДР ДООЕЛ увоз-извоз Охрид
Индустрија: Сметководство
Реон: Охрид
Отворен од: 20-10-2018
Отворен до: 23-10-2018
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Секретар/ka

3 favorite Објавен: 13-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Офис Менаџер -Секретарка...

сметководител

9 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМАТ КОНСАЛТИНГ ДОО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 11-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Римеко ДОО

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: РИМЕКО доо, Трговска фирма од Скопј...

сметководител

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: US based company is looking to fulf...

сметководител

0 favorite Објавен: 13-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководители со познавање на мате...

сметководител

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PRO Business MS

Индустрија: Сметководство

Регион: нема информација

Оглас: Помошник сметководител, со можно...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Охридски

Оглас: Компанија со 100 % странски капитал...

Оператор

2 favorite Објавен: 15-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nova Master Komunika...

Индустрија: Услуги

Регион: Охридски

Оглас: Active Watch is a worldwide video m...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЛАНЕР КК ДООЕЛ Охри...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Се бара собарица за работа во апарт...

ГОТВАЧ/КА

2 favorite Објавен: 21-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Ројал Вју ОХРИ...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: Хотел Ројал Вју Охрид има потреб...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 10-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Туристичката агенција КТМ ВОИЈАГЕ и...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...