ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Помошник Сметководител

6favoriteОбјавен на: 17-10-2018  |  Компанија: Друштво за услуги и ...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJNFLL
Работно место: Помошник Сметководител
Компанија: Друштво за услуги и трговија ПРО БИЗНИС МС ДОО Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Скопје
Отворен од: 17-10-2018
Отворен до: 07-11-2018
Плата: 21000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

завршен економски факултет

Детали за огласот:

возачка дозвола б категорија, место на живеалиште - Скопје

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководство

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро од Скопје има ...

Административна секретарка

6 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Профекс Консалтинг Плус има потр...

сметководител

1 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Профекс Консалтинг П...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Профекс Консалтинг Плус има потреба...

Секретар/ka

4 favorite Објавен: 28-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Офисе администратор-секретарка со п...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ПР...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Профекс Консалтинг Плус бара сме...

сметководител

14 favorite Објавен: 09-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Референт за регистрации на возачи на моторни возила

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЕРЏИ ФИТНЕС ЦЕНТА...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЕРЏИ ФИТНЕС ЦЕНТА...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Наставник по географија

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно училиште за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Наставник по физика

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно училиште за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...