ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ПРОДАВАЧ/КА НА ОРТОПЕДСКИ ПОМАГАЛА

6favoriteОбјавен на: 16-10-2018  |  Компанија: МЕДИКАПРО ДООЕЛ Скоп...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGJMNHO
Работно место: ПРОДАВАЧ/КА НА ОРТОПЕДСКИ ПОМАГАЛА
Компанија: МЕДИКАПРО ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 06-11-2018
Отворен до: 30-11-2018
Плата: 18 000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ВСС или ССС од медицински струки

Лиценца за работа

Познавање на компјутерско работење (Word, Excel, Internet, работа во специјализирани програми)

Детали за огласот:

Работни задачи;-Продажба и услуга на клиентите-Одржување на изгледот и хигиената на продавницата-Грижа за производите и уредност на истите-Полно работно време Доколку сте организирана ,комуникативна,љубезна личност со ведрина,позитивен став и искреност,и не ви претставува потешкотија услужување-помагање слободно аплицирајте за да станете дел од нашиот тим

Веб страна: www.medikapro.mk
Контакт телефон: 072225505
Контакт емаил: info@medikapro.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Центар

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лотулс Доо

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: - Работно искуство во дејноста, про...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лотулс Доо

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: • Минимум средна стручна спрема • ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Книговодител

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАМАТ КОНСАЛТИНГ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графичка ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Инструктор за возење

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графичка ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Инженер за животна средина

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие П...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...