ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медициска сестра-инструментарка

8favoriteОбјавен на: 15-10-2018  |  Компанија: МЕДИКА Истабул Тетов...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMMMM
Работно место: Медициска сестра-инструментарка
Компанија: МЕДИКА Истабул Тетово
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Тетово
Отворен од: 15-10-2018
Отворен до: 22-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

-ВСС

-Положен државен испит

-Претходно работно искуство на иста позиција

-Познавање на англиски јазик

-Познавање на албански јазик ќе се смета за предност

-Способност за работа во тим

-Динамична, позитивна и исполнителна личност

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU INTERNA

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: PZU "INTERNA" Skopje na ul.Strumick...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 08-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрологи...

Медицинска сестра

7 favorite Објавен: 09-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU DR. MARE PETROVA

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ДР. МАРЕ ПЕТРОВА ИМА ПОТРЕБА ОД...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ординација д-р Анчев...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Сакате да бидете дел од нашиот тим?...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 08-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Специјална Болни...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрологи...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Црвен крст на Републ...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач - консултант

3 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимав...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 08-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Тетово

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...