ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ДАДИЛКА - за грижа за здраво 10-месечно дете

5favoriteОбјавен на: 13-10-2018  |  Компанија: Gorno Sonye  |  Индустрија: Бебиситерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMLON
Работно место: ДАДИЛКА - за грижа за здраво 10-месечно дете
Компанија: Gorno Sonye
Индустрија: Бебиситерство
Реон: Скопје
Отворен од: 12-10-2018
Отворен до: 14-11-2018
Плата: Соодветно на квалификации и искуство
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Полно работно време
Потребни квалификации:

Претходно искуство како дадилка

Позитивна, хармонична, искрена и дискретна личност со волја за работа

 

Детали за огласот:

Се бара дадилка за подолг временски период за здраво дете од 10 месеца. Полно работно време понеделник-петок, со обврски исклучително поврзани само со детето: грижа, хигиена, храна, развој итн. Локација Г. Соње. Плата по договор.

Контакт: Златка 070 359350

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Bebitieri

0 favorite Објавен: 26-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Бебиситерство

Регион: Источна Македонија

Оглас: RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DE...

Останати огласи во ист регион

Информатичар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за осигурува...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНОХИДРО КОРПОРЕЈШ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ИН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Бутел

Оглас: ...