ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Графичар на печатарско производство специјализиран

1favoriteОбјавен на: 11-10-2018  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Графичка


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMKHJ
Работно место: Графичар на печатарско производство специјализиран
Компанија: Трговско друштво за вработување на инвалидни лицапроизводствотрговија и услуги УНИ-КОНЗУМ ДООЕЛ Кочани
Индустрија: Графичка
Реон: Кочани
Отворен од: 12-10-2018
Отворен до: 15-10-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 075213551
Контакт емаил: unikonzumkomerc@t.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: At Cylindo we’re bringing 3D produc...

Предавач

0 favorite Објавен: 20-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семос Едукација

Индустрија: Графичка

Регион: Охридски

Оглас: Семос Едукација (www.semosedu.com.m...

Работник во печатница

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПОПЕ компани

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Нудиме работа за СИТО штампари со р...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 01-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕКАН ДООЕЛ Кочани

Индустрија: Графичка

Регион: Кочани

Оглас: ...

Работник на едноставни графички работи

1 favorite Објавен: 01-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕКАН ДООЕЛ Кочани

Индустрија: Графичка

Регион: Кочани

Оглас: ...

Сито печатар и флексо печатар

0 favorite Објавен: 07-09-2016 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДЕКО ИНК

Индустрија: Графичка

Регион: Скопје

Оглас: Печатница ДЕКО ИНК има потреба&n...

Останати огласи во ист регион

Директор

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна општинска уста...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 08-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП МЛАДОСТ АВМ 2014 ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Администратор

3 favorite Објавен: 01-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕКАН ДООЕЛ Кочани

Индустрија: Администрација

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 21-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец-поединец за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Возач на такси

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Педагог

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна општинска уста...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочани

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач

4 favorite Објавен: 11-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...