ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Ракувач со печатарска машина

0favoriteОбјавен на: 10-10-2018  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMJOM
Работно место: Ракувач со печатарска машина
Компанија: Трговско друштво за вработување инвалидни лица за производство трговија и услуги СУПЕРИОР - ЕР ДОО Скопје
Индустрија: Издаваштво
Реон: Ѓорче Петров
Отворен од: 10-10-2018
Отворен до: 13-10-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

marketing agent

0 favorite Објавен: 05-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Новинско издавачко д...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Регионалниот Стопански Информато...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 02-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопје

Оглас: Издавачка куќа Икона распишува:...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 06-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: novistranici

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Регионалниот Стопански Информатор Н...

Останати огласи во ист регион

Администратор

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Национална групација...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Службеник за финансии

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОНЕ.ВИП ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...

Машински техничар за одржување на процесна опрема

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магацински службеник

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...