ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

3favoriteОбјавен на: 10-10-2018  |  Компанија: Ein Sof  |  Индустрија: Информатика


Статус: Активен
Код на огласот: TGJMJKF
Работно место: ADMINISTRATIVE ASSISTANT
Компанија: Ein Sof
Индустрија: Информатика
Реон: Скопје
Отворен од: 11-10-2018
Отворен до: 05-12-2018
Плата: 25000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС;

-Со или без работно искуство

-Добри организациски и аналитички способности

Детали за огласот:

Firma za kompjuterski inzenering i proizvodstvo i konstalting uslugi Ein Sof od Skopje vrabotuva:

-Administrativen asistent na Generalen Menadzer 1 lice; 

-Tehnicki Asistent-sekretarka na Generalen menadzer 1 lice;

-Rabotniot odnos se zasnova na traen vremenski interval na neopredeleno vreme,stalen raboten odnos.

-Rabotno iskustvo e pozelno,no ne e zadolzitelno.

-Odlicen mesecen nadomestok za plata i zasebni bonusi.

Svoe Cv i slika pratete na: ljupcosharkovski@yahoo.com

Izbranite kandidatki ke bidat iskontaktirani i povikani za intervju.

Ve molime bez telefonski kontaktiranja.

Веб страна: http://www.ein-sof.com/
Контакт телефон: 023090300
Контакт емаил: ljupcosharkovski@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Информатичар

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОМОРА НА ОВЛАСТЕНИ ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвидиус ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: InPlayer's monetisation platform ha...

Remote Intermediate+ Java Developer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Start a career with the world’s lar...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвидиус ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: At InPlayer we develop the next gen...

Веб програмер

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Writerity, Inc

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Junior and Senior Web Developer ...

Game Designer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: If you’re a team player who loves w...

Останати огласи во ист регион

Професор по француски јазик

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно училиште за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник за кадровски прашања

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Наставник

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно училиште за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Работник за складирање

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Наставник по физика

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Државно училиште за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...