ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

7favoriteОбјавен на: 09-10-2018  |  Компанија: Друштво за трговијап...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJMHOM
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за трговијапроизводство и услуги ОСКАР-М ДООЕЛ увоз-извоз Струмица
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Струмица
Отворен од: 09-10-2018
Отворен до: 12-10-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма Визбегово

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма во Визбегово има потреба од а...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓунар...

Продавачка

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Специјализирана продавница за иг...

Магационер

0 favorite Објавен: 23-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

Монтер

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Каза Италија дооел С...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија на мало со ме...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

Останати огласи во ист регион

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Elkom

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: -со или без работно искуство -еле...

Шеф

1 favorite Објавен: 20-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Касиер/ка

1 favorite Објавен: 20-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: КАМ е единствен синџир на маркети в...

Агроном Струмица, Босилово

5 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме АГРОНОМ за полјоделство&n...

Одржувач на спортски терени и зеленило

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФК БЕЛАСИЦА АД Струм...

Индустрија: Спорт

Регион: Струмица

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 01-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zhganevi LTD

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струмички

Оглас: Меѓународен возач за Шведска-Данска...