ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Дипломиран економист

7favoriteОбјавен на: 02-10-2018  |  Компанија: АСП КОНСАЛТИНГ ДОО О...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJLKMN
Работно место: Дипломиран економист
Компанија: АСП КОНСАЛТИНГ ДОО Охрид.
Индустрија: нема информација
Реон: Охрид
Отворен од: 01-10-2018
Отворен до: 11-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- Завршен економски факултет

- Одлично познавање на англиски јазик. 

- Работа со компјутери: Одлично познавање на Excell, Word и слично)

- Не е потребно работно искуство

 

Детали за огласот:

АСП - КОНСАЛТИНГ ДОО Охрид е фирма која се занимава со сметководство и консалтинг на домашни правни лица.

АСП КОНСАЛТИНГ има потреба од едно лице - дипломиран економист кое ќе работи на работни задачи насочени кон советување на клиентите во врска со економски анализи, менаџирање, човечки ресурси и сличо.

Работниот однос ќе се заснова на неопределено време.

 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по фармација

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Шумски тракторист

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Агент за логистика

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УНИВЕЛ

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за процена н...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелиерс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 14-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Туристичката агенција Охрид Холидеј...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 07-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Динамика Битол...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Охридски

Оглас: Хотел Милениум Палас Охрид нуди вра...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 27-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Ресторан "На Зајдисонце Кај Местоно...

Специјалист за кредитирање

7 favorite Објавен: 22-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗОНА МАРКЕТИНГ ДООЕЛ...

Индустрија: Е-комерц

Регион: Охридски

Оглас: Компанија со 100 % странски капитал...

Предавач

2 favorite Објавен: 15-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Семос Едукација

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Семос Едукација е прв и најголем це...