ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници во производство

7favoriteОбјавен на: 27-09-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Дрвна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJLGHM
Работно место: Општи работници во производство
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ФУРНИТЕХ извоз-увоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Дрвна
Реон: Битола
Отворен од: 26-09-2018
Отворен до: 26-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Фурнитех Битола има потреба од општи работници во производство.Предност имаат кандидатите со искуство во работењето на машини за кроење и кантирање на иверица и медијапан.Контакт телефон :070/250-954

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Работник во Производство

2 favorite Објавен: 24-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмица

Оглас: Еко Стил има потреба од работник...

Работник на едноставни дрвопреработувачки работи

1 favorite Објавен: 20-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дрвна

Регион: Виница

Оглас: ...

Столар

0 favorite Објавен: 24-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Saba Inzenering

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопски

Оглас: Саба Инженеринг ДОО Скопје вработув...

Работник

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмички

Оглас: .. МЕБЕЛ ЕКО СТИЛ ... Имаш позна...

Столари

1 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Дрвна

Регион: Скопје

Оглас: Саба Инженеринг вработува Столар...

Столар

0 favorite Објавен: 24-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмица

Оглас: Еко Стил има потреба од работник...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Механичар - Електричар

0 favorite Објавен: 20-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хемометал Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Механичар за трактори и земјоделска...

Продавач

2 favorite Објавен: 14-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пријатели-миленици

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Пет шоп Пријатели - Битолс има потр...

Маркетинг менаџер

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕБИАРТ ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Webiart Solutions looking for Digit...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Поради отворање на ново тобако имам...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангромаркетинг ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Ресторан Винарска визба Лозар Битол...

Останати огласи од иста компанија

Оператор на машина во производство

1 favorite Објавен: 17-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Битола

Оглас: Фурнитех Битола има потреба од о...