ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Агент за продажба

2favoriteОбјавен на: 19-09-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJKHLN
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Друштво за трговија и услуги БИ ОН ПУШ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 18-09-2018
Отворен до: 27-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: Персонал за продажба
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Минимум завршено средно образование, познавање на англиски и/или албански јазик ќе се смета за предност, претходно работно искуство во иста или слична дејност ќе се смета за предност.  

 

Детали за огласот:

БИ ОН ПУШ ДООЕЛ, фирма што се бави со увоз, продажба и сервисирање на мобилни телефони Бионтел, има потреба од персонал за продажба на пулт во Рамстор Мол, Скопје. Од лицата кои се заинтересирани за ова работно место се очекува да се комуникативни и љубезни, одговорни и точни, да покажуваат заинтересираност и посветеност на работата, како и да одржуваат ред и хигиена. Дополнително можете да не исконтактирате и да испратите ваше CV на еден од двата наведени e-mail адреси: beonpush@gmail.com или jovchevskaaleksandra@gmail.com со назнака „апликација за работа“. 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за терен

0 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Калина Стил ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Калина Стил ДООЕЛ Скопје увозник и ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Kisela Voda

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара девојка за работа. Нудиме о...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Центар

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Магационер

0 favorite Објавен: 23-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: аптекаинтегралфарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека има потреба од фармацевтски ...

Самостоен стручен соработник

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ БЛАГОЈА КА...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Хемиски чистач мајстор

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Хемија

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Оператори за внес на податоци

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН ХОМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...