ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

келнери/ки - шанкери/ки

5favoriteОбјавен на: 15-09-2018  |  Компанија: Л.И.И.В.БИСЕРА ДОО С...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNMK
Работно место: келнери/ки - шанкери/ки
Компанија: Л.И.И.В.БИСЕРА ДОО Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 14-09-2018
Отворен до: 24-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 4
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Позитивен став, работно искуство и тимска работа.

Детали за огласот:

Ресторан Бисера Ив има потреба од келнери/ки - шанкери/ки со работно искуство.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

kelner i shanker

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Caffe Duo

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Кафичот во населба лисиче CaffeD...

Delivery Boy - разнесувач на храна

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Догис

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Испорака на брза храна со веспа Ра...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: БИСТРО ЛА ГАРАГЕ БАРА КЕЛНЕРКА . БИ...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 08-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: оранге инн доо

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Orange Inn има потреба од соб...

Шанкер

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕТОК ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер/ка

1 favorite Објавен: 11-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПИЦА-РЕСТОРАН ''РАФА...

Индустрија: Угостителство

Регион: Ново село

Оглас: Се бара келнер/ка со/без  р...

Останати огласи во ист регион

Продавачка

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Специјализирана продавница за иг...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КУЌЕН СОВЕТ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирма управител на колективни станб...

Доставувач

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ БЛАГОЈА КА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ БЛАГОЈА КА...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...