ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

хигиеничарка

1favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Специјал Продукт ДОО...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNGJ
Работно место: хигиеничарка
Компанија: Специјал Продукт ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Прехранбена
Реон: Скопје
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 20-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

•Завршено минимум средно образование

•Предходно работно искуство на иста или слична позиција

 
Детали за огласот:

СПЕЦИЈАЛ  е пекарско - слаткарска фирма со 28 годишна традиција и искуство, заради натамошен развој  има потреба од:

 

ХИГИЕНИЧАРКА

Опис на работно место:

•Задолжен/а за одржување на хигиената и спроведување на инструкциите за чистење,

•Спроведување на процедурите за безбедност на храна,

 

Потребни квалификации:

•Завршено минимум средно образование

•Предходно работно искуство на иста или слична позиција

 

Личен профил:

•Лојална, динамична и темелна личност

•Комуникативна, оговорна и педантна

•Способност за тимска работа

 

Пожелно е кандидатите да се од реонот на Ѓорче Петров или Карпош.

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на hr@specijal.com.mk или своите лични податоци можете да ги испратите по СМС порака на 070 276 274 во следната  форма: Име и презиме, Возраст, Место на живеење и позиција за која аплицирате.

 

Ве молиме без телефонски јавувања!

 

 

 

Напомена:

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Веб страна: http://www.specijal.com.mk/
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: hr@specijal.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 23-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Самопослуга во Црниче има потреба о...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 15-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Калцона

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Калцона Дооел од Скопје има потреба...

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од Д...

Магационер

0 favorite Објавен: 23-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Рецепционер

7 favorite Објавен: 16-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од ангажирањ...

Виљушкарист

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битола

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од...

Останати огласи во ист регион

Наставник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Здружение на родител...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Карпош

Оглас: ...

Соработник за информатичка поддршка

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер на софтвер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информаци...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за изградба ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Специјал Продукт ДОО...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Брендот СПЕЦИЈАЛ постои од 1989 год...