ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицински Претставници

2favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Бета Фарм ДООЕЛ  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGJJNGG
Работно место: Медицински Претставници
Компанија: Бета Фарм ДООЕЛ
Индустрија: нема информација
Реон: нема информација
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 30-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации: 

 ВСС -Завршен Медицински, Стоматолошки или Фармацевтски Факултет

 Најмалку 3 (три) години работно искуство како претставник

За првата работна позиција пожелно  (не задолжително) е кандидатите да се со живеалиште во некој од споменатите градови

 За втората работна позиција кандидатите да се со живеалиште во Скопје;

 Возачка дозвола Б - категорија;

Висок степен на одговорност, ефикасност и ефективност

Детали за огласот:

Компанијата БЕТА ФАРМ ДООЕЛ Скопје, генерален увозник и дистрибутер за производите на САЛУС-ХАУС Германија објавува оглас за вработување за следните работн места

 1.Медицински претставник - 1 (еден) извршитеl

за реон    Прилеп, Битола, Охрид, Струга, Кичево

 2.Медицински претставник - 1 (еден) извршител

за реон   Скопје

 

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: alisa.hristovska@beta-pharm.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Вработување во Акционерското друштво за изградба и стопанисување...Нето плата до 27.100 денари

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Општ работник

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Оглас за вработување во Синапс

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Готвач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...

Чистач на простории

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Боговиње

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Вработување во Министерството за животна средина и просторно планирање

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior PHP Developer

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: We are SuperReal, an award-winning ...

Business Analyst

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: EBTS Pro Assist is an ambitious ser...

Backend Developer

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: One of InPlayer’s biggest clients, ...

Оглас за вработување во Zepter International

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во ЈЗУ Институт за трансфузиона медицина...Отворени се 50 (педесет) работни места

2 favorite Објавен: 19-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи од иста компанија

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

2 favorite Објавен: 17-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бета Фарм ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата БЕТА ФАРМ ДООЕЛ Скопје,...