ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицински Претставници

2favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Бета Фарм ДООЕЛ  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNGG
Работно место: Медицински Претставници
Компанија: Бета Фарм ДООЕЛ
Индустрија: нема информација
Реон: нема информација
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 30-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации: 

 ВСС -Завршен Медицински, Стоматолошки или Фармацевтски Факултет

 Најмалку 3 (три) години работно искуство како претставник

За првата работна позиција пожелно  (не задолжително) е кандидатите да се со живеалиште во некој од споменатите градови

 За втората работна позиција кандидатите да се со живеалиште во Скопје;

 Возачка дозвола Б - категорија;

Висок степен на одговорност, ефикасност и ефективност

Детали за огласот:

Компанијата БЕТА ФАРМ ДООЕЛ Скопје, генерален увозник и дистрибутер за производите на САЛУС-ХАУС Германија објавува оглас за вработување за следните работн места

 1.Медицински претставник - 1 (еден) извршитеl

за реон    Прилеп, Битола, Охрид, Струга, Кичево

 2.Медицински претставник - 1 (еден) извршител

за реон   Скопје

 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Собарки

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Месар

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Индустрија за месни ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Менаџер за производство и продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Пекара СТАРА ФУРНА С...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Се бара PHP програмер со Zend Framework и Magento искуство

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Поради повторно зголемување на тимо...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: нема информација

Оглас: In association with large and se...

Game Designer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: If you’re a team player who loves w...

asistentka vo prodazba

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КАМАЛА ФРЕШ Друштво ...

Индустрија: Мода

Регион: нема информација

Оглас: Potrebna e devojka za rabota, vo...

Вработување во Македонска радиотелевизија...Нето плата до 28.062 денари

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Отворени се 24 (дваесет и четири) работни места во Македонски железници - Скопје

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Врз основа на член 35 од Закон за а...