ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Маркетинг Агент

0favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Друштво за глобални ...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNFM
Работно место: Маркетинг Агент
Компанија: Друштво за глобални комуникации ГРЕЈ - ВОРЛДВАЈД ЛТД ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Центар
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 18-09-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Inter Optik - AV

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струшки

Оглас: ОПТИКА Интер Оптик има потреба од ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бутик Антиго

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Бутик Антиго има потреба од продава...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Монтер на мебел

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Металостругар

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРЦЕЛОРМИТТАЛ СКОПЈЕ...

Индустрија: Металургија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...