ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Армирачки работник

1favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: ТИМИ ИНВЕСТ ДООЕЛ с....  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNFI
Работно место: Армирачки работник
Компанија: ТИМИ ИНВЕСТ ДООЕЛ с.Мала Речица Тетово
Индустрија: Разни области
Реон: Тетово
Отворен од: 14-09-2018
Отворен до: 17-09-2018
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Контролор на квалитет

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УВЕКС СЕЈФТИ Текстај...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Деловен секретар

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијаг...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Чучер Сандево

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијаг...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на шлепер со полуприколка

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИКЕЛЕ ТРАНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Возач на товарно возило со приколка

5 favorite Објавен: 29-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИКЕЛЕ ТРАНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Marketing manager

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДСПТ ВЕЗЕ ШАРИ ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Тетовски

Оглас: ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ: - Развивање...

Чувар

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Возач на цистерна

5 favorite Објавен: 03-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Монтер на метални конструкции

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Металургија

Регион: Тетово

Оглас: ...