ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на товарно возило

0favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: МАКС ТРАНС ДООЕЛ Пех...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNFG
Работно место: Возач на товарно возило
Компанија: МАКС ТРАНС ДООЕЛ Пехчево
Индустрија: Разни области
Реон: Пехчево
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 18-09-2018
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 076258933
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Женски фризер

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фризерски салон ТП Г...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...

Ловочувар

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ловечко риболовно др...

Индустрија: Разни области

Регион: Липково

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Крушево

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...