ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач-асистент

0favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: ВАГАБОНТ увоз-извоз ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJNFF
Работно место: Продавач-асистент
Компанија: ВАГАБОНТ увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 18-09-2018
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 047610990
Контакт емаил: sekulovskis@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Ловочувар

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ловечко риболовно др...

Индустрија: Разни области

Регион: Липково

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТГУ ТРГОШПЕД ЛОГИСТ...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Женски фризер

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фризерски салон ТП Г...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: С.И.А ПАУНОВ ДООЕЛ Ш...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВАГАБОНТ увоз-извоз ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СКРИПТ ДООЕЛ Битола

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Palamida Ekspres DOO...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: Потребен возач со Е Категорија на с...

Комерцијалист и Диспечер

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MP GLOBAL STAR DOOEL

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: Диспечер за Американска транспортна...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕО ГАС ДООЕЛ Скопје...

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Компанијата има потреба од технички...

Продавач

1 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВАГАБОНТ увоз-извоз ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...