ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Инженер по геодезија

1favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: ЕУРОИНГ ДОО Гевгелиј...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJMOL
Работно место: Инженер по геодезија
Компанија: ЕУРОИНГ ДОО Гевгелија
Индустрија: Инжинерство
Реон: Гевгелија
Отворен од: 15-09-2018
Отворен до: 18-09-2018
Плата: 16000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Александра Андонова - 034211944
Контакт емаил: contact@euroing.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

3 favorite Објавен: 01-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Озон дооел

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: Озон објавува оглас за Комерцијалис...

Машински инженер

1 favorite Објавен: 01-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Озон дооел

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: Озон објавува оглас за машински инж...

Градежен инженер за ниска градба

0 favorite Објавен: 01-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Рударски инженер за рудници на метални руди

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Рудник САСА ДООЕЛ Ма...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Градежен инженер

3 favorite Објавен: 20-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

1 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

2 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Тесарски работник

0 favorite Објавен: 31-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА ПРОЕКТ ДООЕЛ Ге...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ѕидарски работник

1 favorite Објавен: 31-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА ПРОЕКТ ДООЕЛ Ге...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Работник во одржување

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...