ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хигиеничар на производствени - работни простории

0favoriteОбјавен на: 14-09-2018  |  Компанија: Друштво за вработува...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJMOJ
Работно место: Хигиеничар на производствени - работни простории
Компанија: Друштво за вработување на инвалидни лица за производство и промет со земјоделски производи АГРОСОФТ извоз-увоз ДООЕЛ Лозово
Индустрија: Производство
Реон: Лозово
Отворен од: 14-09-2018
Отворен до: 13-11-2018
Плата: 12100
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет ус...

Индустрија: Производство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Оператор на линија

0 favorite Објавен: 08-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Iuventas

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Потребно 20 радника од 18 до 60 год...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Бараме работник за шиење на ѓонови ...

Сменски оператор

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Производство

Регион: нема информација

Оглас: За потребите на својот клиент - ...

Продавач

0 favorite Објавен: 11-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Рефреш Џус Бар

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа REFR...

Помошник/чка

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Бараме помошник за шефот на произво...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 21-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Лозово

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 21-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Лозово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 21-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Лозово

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 21-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Лозово

Оглас: ...