ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

1 Комерцијалист / Ka

8favoriteОбјавен на: 11-09-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJIMO
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: нема информација
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид Струга
Отворен од: 12-09-2018
Отворен до: 25-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

б Категорија

Детали за огласот:

Вршење предпродажба на роба во Охрид и Струга

Веб страна:
Контакт телефон: 075/277-077
Контакт емаил: goceoh2@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tehno Auto

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Комерцијала и Маркетинг од област Г...

Sales agent

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Versus

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: We are looking for NEW MEMBERS who ...

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво ПРО ХИДРАУЛИ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Маркетинг Агент

4 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕМОС КЛАУД СОЛУШНС ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 13-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РегДеск

Индустрија: Графичка

Регион: Цела Македонија

Оглас: RegDesk are hiring a full-time grap...

Програмер

0 favorite Објавен: 12-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КТ ВИН СОФТ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Kомпанијата QtWinSoft од Скопје, им...

Готвач

1 favorite Објавен: 15-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Со и без работно искуство...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 09-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Комп...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 13-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kompanija Atanasovsk...

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара келнер со искуство за работ...

SALES REPRESENTATIVE

0 favorite Објавен: 20-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Егзекјутив Срч Конса...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Our client, one of the largest elec...

Останати огласи од иста компанија

Вработување во Влада на Република Македонија - Генерален секретаријат

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Дирекција за технолошки индустриски развојни зони, отворени се 2 (две) работни позиции

0 favorite Објавен: 17-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Агенција за лекови и медицински средства...Нето плата 25.000 денари

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Секретаријатот за законодавство на Владата на Република Македонија

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Управата за финансиска полиција...Отворени се 5 (пет) работни места

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој...Отворени се 28 (дваесет и осум) работни места

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...