ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

1 Комерцијалист / Ka

8favoriteОбјавен на: 11-09-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJIMO
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: нема информација
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид Струга
Отворен од: 11-09-2018
Отворен до: 24-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

б Категорија

Детали за огласот:

Вршење предпродажба на роба во Охрид и Струга

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 23-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Заради зголемен обем на работа и...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓунар...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара девојка за работа. Нудиме о...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 21-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 23-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа ф...

Останати огласи во ист регион

Android Software Developer

0 favorite Објавен: 11-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Црјгбр Цјандфхт

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Start a career with the world’s lar...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 22-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓунар...

Практикант

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе пауза медија

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Сакаме да ги освежиме нештата во на...

.Net Software Developer

0 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОРВиК

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: TORViC Technologies is a global con...

.NET DEVELOPER

1 favorite Објавен: 05-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОРВиК

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: TORViC Technologies is a global con...

Архитект

1 favorite Објавен: 24-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мобинстал доо

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Друштвото МОБИНСТАЛ ДООЕЛ СКОПЈЕ ра...

Останати огласи од иста компанија

Plockari

0 favorite Објавен: 03-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: Za rabota vo Germanija...

Software Engineer

0 favorite Објавен: 19-06-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Role A backend/web application ...

МОН распишува оглас за рецензенти на учебници

0 favorite Објавен: 10-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Remote Senior C#/.NET/React Developer

0 favorite Објавен: 20-06-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Start a career with the world’s lar...

Оглас за вработување во ПСУ Максимилијан. Отворени се повеќе работни места!

0 favorite Објавен: 05-06-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

ДОМАЌИНКА

2 favorite Објавен: 09-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Се бара жена домаќинка за работа...