ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Правник

3favoriteОбјавен на: 10-09-2018  |  Компанија: Друштво за осигурува...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJIFM
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за осигурување УНИКА А.Д. - Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 11-09-2018
Отворен до: 14-09-2018
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна: www.uniqa.mk
Контакт телефон: 3288800
Контакт емаил: kariera@uniqa.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

20 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Aдвокат Башким Амети од Скопје има ...

Стручен Соработник

2 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ИГОРЧЕ МИЦЕВ...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Се бара СТРУЧЕН СОРАБОТНИК за врабо...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 14-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokat Ana Petrovsk...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Ана Петровски od Скопје има...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Zarnoski Pulejkov Ad...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Жарноски Пул...

Правник

11 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР СЛОБОДАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦБ МЕДИА ДООЕЛ СКОПЈ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР АНА БРАШНАРСКА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Етнолог

1 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ДЕТСК...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ДИЈАНА СЕФЕР...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...