ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Кредитен Консултант - Штип

17favoriteОбјавен на: 07-09-2018  |  Компанија: ФД M Кеш Македонија ...  |  Индустрија: Финансии и банкарств...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJJFKJ
Работно место: Кредитен Консултант - Штип
Компанија: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Финансии и банкарство
Реон: Штип
Отворен од: 07-09-2018
Отворен до: 01-10-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: Остварување на продажби во однос на индивидуалните и тимските месечни цели; Развој и одржување на база на клиенти на локацијата; Клиентска услуга за плаќање и администрирање на реализирана продажба; Подготовка на периодично известување; Стручна и љубезна услуга на купувачи; Добри компјутерски вештини; Аналитичко размислување и вештини за приоретизирање на задачите; Вештини за тимска работа.
Детали за огласот:

ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје е небанкарска финансиска институција, специјализирана за брзо одобрување и исплата на мали, необезбедени потрошувачки кредити. Компанијата е дел од брзорастечката меѓународна група, која располага со развиена мрежа канцеларии на територијата на Бугарија, Украина, Романија, Полска, Чешка и Македонија. Тимот на компанијата вклучува млади, креативни и амбициозни вработени со основна цел да развие ефикасна, ефективна, динамична и модерна работна околина.

Интервјуата ке се одвиваат во Скопје

Ние нудиме:

Договор за работа, фиксна плата и бонуси за работа; Платени придонеси за осигурување според платата; Обука во компанијата и периодична обука во секторот. Работа во пријатно и професионално опкружување; Дополнителни социјални бенефиции: Преференцијално разменување на вработените;
Веб страна: www.mcash.mk
Контакт телефон: 070216762
Контакт емаил: careers@mcash.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Економист

1 favorite Објавен: 13-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН Финансии

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Кичевски

Оглас: ФД СН финансии е финансиско друштво...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Digital Marketing Manager

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопје

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје...

Шалтерски работник

0 favorite Објавен: 11-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MILAMISS

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: Менувачница во ГТЦ има потреба од ж...

Финансиски советник

1 favorite Објавен: 17-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фондација за одржлив...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Банкар

0 favorite Објавен: 27-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТАУТО-АР

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: Potrebno e lice za rabota vo menuva...

Останати огласи во ист регион

Метало Глодач

1 favorite Објавен: 02-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТМ Штип

Индустрија: Производство

Регион: Штипски

Оглас: ТМ Штип има потреба за металоглодач...

Метало Глодач

2 favorite Објавен: 01-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TM stip

Индустрија: Производство

Регион: Штип

Оглас: ТМ има потреба од металоглодач. ...

Референт за продажба

5 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип и...

Машинобравари

1 favorite Објавен: 02-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТМ Штип

Индустрија: Производство

Регион: Штипски

Оглас: ТМ Штип има потреба за машинобравар...

Бравар

3 favorite Објавен: 01-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TM stip

Индустрија: Производство

Регион: Штип

Оглас: ТМ има потреба од бравар. Заинте...

Продавач

29 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HIT MARKET TREJD DOO...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: се бараат работници за маркетите во...

Останати огласи од иста компанија

Digital Marketing Manager

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопје

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје...

Кредитен Консултант - Куманово

0 favorite Објавен: 10-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Куманово

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕ...