ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Козметичар

19favoriteОбјавен на: 04-09-2018  |  Компанија: Занаетчија МИРИКЛ Ве...  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJILON
Работно место: Козметичар
Компанија: Занаетчија МИРИКЛ Весна Љупчо Дедов Кочани
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Кочани
Отворен од: 04-09-2018
Отворен до: 02-01-2019
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Физио-терапевт

0 favorite Објавен: 12-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центар за борба со б...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Ординација бара физиотерапевти- со ...

Козметичар

2 favorite Објавен: 03-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ел'ора ЕА Дооел Скоп...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Со цел задоволување на барањата ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕРЕТАНА ТРЕНД АС ДО...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Козметичарка

1 favorite Објавен: 15-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Studio 365

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Битолски

Оглас: Studio 365 кое се наоѓа во спортско...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лилија Сикрет ДООЕЛ ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Салон за убавина Лилија Сикрет има ...

Физио-терапевт

1 favorite Објавен: 15-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфа Припс Дооел

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Битолски

Оглас: STUDIO 365 кое се наоѓа во спортско...

Останати огласи во ист регион

Продавач

1 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РИБАРНИЦА ДЕЛФИН ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно трговско друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Водител на продажба

1 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Filadelfija Dooel

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочански

Оглас: Личен профил: •Динамична и иниција...

Книговезец

1 favorite Објавен: 08-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Издаваштво

Регион: Кочани

Оглас: ...

Инженер-технолог за производство

0 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

1 favorite Објавен: 15-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Кочани

Оглас: ...