ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Административен асистент

13favoriteОбјавен на: 27-08-2018  |  Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJIFJN
Работно место: Административен асистент
Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ЗА БИЗНИС СО МОДЕРНИ ПРОДАВНИЦИ ИНДУСТРИЈА И ТРГОВИЈА КОМАШ КОЏАТЕПЕ АНКАРА РЕПУБЛИКА ТУРЦИЈА - ПОДРУЖНИЦА СКОПЈЕ Р. МАКЕДОНИЈА
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 27-08-2018
Отворен до: 15-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

TÜRKÇE BİLEN - Турски говор

25-35 YAŞ ARALIĞINDA - МЕГУ 25-35 ГОДИНА

ERKEK ADAYLAR - МАШКО

Детали за огласот:

TÜRKÇE BİLEN - Турски говор

25-35 YAŞ ARALIĞINDA - МЕГУ 25-35 ГОДИНА

ERKEK ADAYLAR - МАШКО

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: uskupcami@komas-as.com.tr
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Архитект

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Зелениково

Оглас: ...

Геометар

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ескаватори МК

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство трговија ...

Столар

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DOT Mebel DOO Skopje

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: • ДОТ Мебел - фирма за производство...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Bakso DOOEL

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Баксо ДООЕЛ има потреба од електро ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер АЛ Пин

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ИНТЕР АЛ ПИН ДООЕЛ СКОПЈЕ, пор...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од брава...

Останати огласи во ист регион

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ДЕТСК...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор на бази на податоци

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЈДЕ НА ОДМОР ДОО ув...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР АНА БРАШНАРСКА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Дефектолог

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗДРУЖЕНИЕ НА ГРАЃАНИ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Инженер за безбедност и здравје при работа

0 favorite Објавен: 06-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: 25-35 YAŞ ARALIĞINDA - МЕГУ 25-3...

Инженер за безбедност и здравје при работа

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ: - ...