ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Административен асистент

13favoriteОбјавен на: 27-08-2018  |  Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJIFJN
Работно место: Административен асистент
Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ЗА БИЗНИС СО МОДЕРНИ ПРОДАВНИЦИ ИНДУСТРИЈА И ТРГОВИЈА КОМАШ КОЏАТЕПЕ АНКАРА РЕПУБЛИКА ТУРЦИЈА - ПОДРУЖНИЦА СКОПЈЕ Р. МАКЕДОНИЈА
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 27-08-2018
Отворен до: 15-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

TÜRKÇE BİLEN - Турски говор

25-35 YAŞ ARALIĞINDA - МЕГУ 25-35 ГОДИНА

ERKEK ADAYLAR - МАШКО

Детали за огласот:

TÜRKÇE BİLEN - Турски говор

25-35 YAŞ ARALIĞINDA - МЕГУ 25-35 ГОДИНА

ERKEK ADAYLAR - МАШКО

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен работник

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од граде...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 10-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Компанија од Скопје има потреба од ...

Градежен инженер-проектант

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

-бравари -заварувачи -металостругари -машински техничари

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Се вработуваат бравари и заварув...

Висинец - монтер

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДОО...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Зрновци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Раководител за набавка и продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Менаџер за производство и продажба

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Пекара СТАРА ФУРНА С...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Металостругар

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АРЦЕЛОРМИТТАЛ СКОПЈЕ...

Индустрија: Металургија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Производство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...