ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

prodavacki

18favoriteОбјавен на: 25-08-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Мода


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJIFHF
Работно место: prodavacki
Компанија: нема информација
Индустрија: Мода
Реон: Битола
Отворен од: 25-08-2018
Отворен до: 29-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Se bara prodavacka za vo renomiran butik vo Bitola. Pozelno e rabotno iskustvo vo sklop na ovaa dejnost. Vaseto CV ispratete go na sledniot e-mail igagac@gmail.com. Nepotpolni CV-a nema da bidat razgleduvani

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

asistentka vo prodazba

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КАМАЛА ФРЕШ Друштво ...

Индустрија: Мода

Регион: нема информација

Оглас: Potrebna e devojka za rabota, vo...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

2 favorite Објавен: 15-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Трегер

Индустрија: Производство

Регион: Битолски

Оглас: Фирма за производство на најлонски ...

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 14-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Информатичар

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОПАНСКА БАНКА А.Д....

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битола

Оглас: ...

Магационер

4 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

3 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Битола

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

2 favorite Објавен: 14-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво производство...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Вработување во Бирото за развој на образованието

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во ЈП „Паркови и зеленило“ Скопје..Нето плата до 26.215 денари

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Game Designer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: If you’re a team player who loves w...

Remote Intermediate+ Java Developer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Start a career with the world’s lar...

Вработување во Македонски Телеком...Нето плата 50.000 денари

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Државна лотарија на Македонија...Отворени работни места со плата до 25.876 денари

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...