ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Вработување во Германија

11favoriteОбјавен на: 20-08-2018  |  Компанија: EZEE TR. Ltd.  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHMNF
Работно место: Вработување во Германија
Компанија: EZEE TR. Ltd.
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: нема информација
Отворен од: 20-08-2018
Отворен до: 31-08-2018
Плата: 1700 - 2000euro
Број на работни места: 10
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

внатрешни малтери и шпакловки

- рехабилитација на згради и надворешни малтери

 

Барања:

- искуство во градежништвото - надворешни и внатрешни малтери и / или реновирање на згради

- можност за патување

Детали за огласот:

внатрешни малтери и шпакловки

- рехабилитација на згради и надворешни малтери

 

Градежни работници за надворешно и внатрешно малтерисување и реновирање на згради во Германија

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Дебар

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Зрновци

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОРБИТА КОНСТРАКШАН

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Градежна фирма има потреба од гр...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 14-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од граде...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Зрновци

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Вработување во Државна лотарија на Македонија...Отворени работни места со плата до 25.876 денари

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Remote Intermediate+ Java Developer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Start a career with the world’s lar...

Сметководителка

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Екологија

Регион: нема информација

Оглас: Меѓународна компанија за управув...

Game Designer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: If you’re a team player who loves w...

Release Engineer & Mobile Apps QA

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Job description: There’s nothing or...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: нема информација

Оглас: In association with large and se...