ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

1favoriteОбјавен на: 17-08-2018  |  Компанија: Друштво за обезбедув...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHLOF
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за обезбедување на имот и лица АЛАЈАНС СЕКЈУРИТИ ДОО Кавадарци
Индустрија: Администрација
Реон: Кавадарци
Отворен од: 18-08-2018
Отворен до: 21-08-2018
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: prosecuritykav@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 03-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО ХАУС ДООЕЛ С...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Коресподент

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМПЕХРОН ДОО

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Импехрон ДОО за п...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Административен работник

1 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата АЛНАСЕР 2000 КОМПАНИ за...

Останати огласи во ист регион

Продавач

2 favorite Објавен: 06-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕБЕ КИДС извоз-увоз...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРИ 2000

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 30-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРИ 2000

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на Кипер

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Џ&М констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадарци

Оглас: нема информација...

Возач на такси

4 favorite Објавен: 09-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП ЃО-ЈАЛМА ИЦОВА ТР...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Помошен работник

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за геодетски...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...