ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Проектен соработник

1favoriteОбјавен на: 16-08-2018  |  Компанија: DEKRA MACEDONIA  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHLIF
Работно место: Проектен соработник
Компанија: DEKRA MACEDONIA
Индустрија: Администрација
Реон: Скопје
Отворен од: 16-08-2018
Отворен до: 30-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Студираш, се бараш на пазарот за труд или веќе работиш,  бараш дополнителен ангажман или шанса да се докажеш!

Инбох ти нуди можност да бидеш дел од нашиот модерен архивски и дата центар  да научиш се за процесот на дигитализација на документи и да заработиш соработувајќи со нас на некои од нашите проекти.

АПЛИЦИРАЈ , тестирај се и приклучи се на INBOX – project task force – Специјален тим за извршување на проекти за дигитализација на документарен и архивски материјал.

Твојата професионална биографија и мотивациско писмо ги очекуваме на jobs@inbox.com.mk, најдоцна до 25.08.2018година, со назнака на огласот за кој аплицирате во насловот на пораката.

Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост. Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на тестирање и интервју.

Работното време е во смени, од понеделник до петок.

Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во Вашата порака да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во базата на Инбох за идни вработувања. Доколку нема никаква напомена, податоците ќе бидат уништени.

Инбох ДООЕЛ Скопје бара кандидати за горенаведените позиции. Инбох ќе изврши избор на кандидат во рок од 3 месеци од завршувањето на рокот за пријавување на овој оглас.

Детали за огласот:

Инбох ДООЕЛ Скопје, најуспешниот професионален архивски и дата центар во Македонија, кој на своите клиенти им нуди врвна заштита на податоци и документи во своите физички и дигитални архиви, поради зголемен обем на работа и организациска комплексност има потреба од привремено ангажирање на:

Проектен соработник (PS/0N)

За работа на ПРОЕКТИ

Веб страна: http://www.dekra.mk/
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Боговиње

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 03-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО ХАУС ДООЕЛ С...

Индустрија: Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Коресподент

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМПЕХРОН ДОО

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Импехрон ДОО за п...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Останати огласи во ист регион

Инженер на софтвер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информаци...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Шпедитерски техничар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Центар

Оглас: ...

Анкетар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: институт за развој н...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Вулканизер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Внатрешна и надвореш...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Систем администратор

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за изградба ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Sales Receptionist

0 favorite Објавен: 06-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Наш клиент е компанијата АУ...