ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Дистрибутер/Магационер

13favoriteОбјавен на: 13-08-2018  |  Компанија: ГЕКО ДОО  |  Индустрија: Дистрибуција и Логис...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHGKI
Работно место: Дистрибутер/Магационер
Компанија: ГЕКО ДОО
Индустрија: Дистрибуција и Логистика
Реон: Скопје
Отворен од: 13-08-2018
Отворен до: 28-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Минимум завршено средно образование, Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност, Претходно работно искуство во областа на трговија со матерјали за изработка на реклами ќе се смета за предност, Работно познавање од компјутери (MS Word, MS Excel, и особено MS Оutlook), Возачка дозвола  Б – категорија.

Детали за огласот:

ГЕКО ДОО има потреба од еден Дистрибутер Магационер за дистрибуција на роба во Скопје.

Вашата биографија (CV) доставете го на следнава е-меил адрeса info@geko.com.mk со наслов „За оглас - Магационер/Дистрибутер“. Напомена: Кандидатите без уредно CV нема да бидат предмет на разгледување

Веб страна: http://geko.com.mk
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@geko.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер Лукс Трејд

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: МАСИГО ДООЕЛ има потреба од еден ди...

Возач

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро-Фрута Дооел В...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за производство и дистрибуц...

Магационер

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

9 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

19 favorite Објавен: 05-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кочани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Систем администратор

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Центар

Оглас: ...

Анкетар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: институт за развој н...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер за електроенергетика

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Заботехничари

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Центар

Оглас: ...

Електромонтер на лифтови

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Такси возач ЗОКИ ВЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...