ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Монтер на мебел

3favoriteОбјавен на: 10-08-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHFKI
Работно место: Монтер на мебел
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ЕС ЕФ УСЛУГИ ДООЕЛ увоз-извоз с.Дабиље Струмица
Индустрија: Разни области
Реон: Струмица
Отворен од: 10-08-2018
Отворен до: 13-08-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Метач на паркови

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие з...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие з...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие з...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Собирач на ѓубре

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно претпријатие з...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

3 favorite Објавен: 09-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU DR LENCE MATKOVA

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Струмица

Оглас: Се бара медицинска сестра со пол...

Работник за пакување на салфети

8 favorite Објавен: 24-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: Работа на машина за пакување на ...

работник одгледување лековити растенија Струмица, Босилово

0 favorite Објавен: 26-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Искуство во одгледување на расте...

Работник

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Еко Стил

Индустрија: Дрвна

Регион: Струмички

Оглас: .. МЕБЕЛ ЕКО СТИЛ ... Имаш позна...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибут...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...