ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач преку телефон

0favoriteОбјавен на: 10-08-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHFJM
Работно место: Продавач преку телефон
Компанија: Друштво за трговија и услуги МАТЗАД ТЕЛЕМАРКЕТИНГ ГРОУП ДООЕЛ експорт-импорт Дебар
Индустрија: Разни области
Реон: Дебар
Отворен од: 11-08-2018
Отворен до: 14-08-2018
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 075212456
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Информатички инженер

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт

1 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Музеј на град Скопје објавува оглас за вработување! Отворени се 2 (две) работни позиции

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Оглас за вработување во Универзитетот "Гоце Делчев" - Штип

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП Рестаурант КОЛОЊА...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП Рестаурант КОЛОЊА...

Индустрија: Угостителство

Регион: Дебар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 13-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИБУРН ЛОНДОН увоз-и...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...