ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автобус

1favoriteОбјавен на: 10-08-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGJHFJI
Работно место: Возач на автобус
Компанија: Друштво за трговија на големо и мало НИТ-МАК ДОО експорт-импорт Тетово
Индустрија: Автомобилска
Реон: Тетово
Отворен од: 11-08-2018
Отворен до: 10-10-2018
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078321713
Контакт емаил: nitmaktravel@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Вулканизер

0 favorite Објавен: 06-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TTG

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штип

Оглас: Центар за гуми ТТГ ПитСтоп има п...

Автоелектричар

0 favorite Објавен: 29-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СА-ТРА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Цела Македонија

Оглас: автоелектричар...

Возач на патнички автомобили

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Свети Николе

Оглас: ...

Автомеханичар мајстор

2 favorite Објавен: 10-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велес

Оглас: ...

Viljuškarista

1 favorite Објавен: 02-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Pežo

Индустрија: Автомобилска

Регион: Сите земји

Оглас: Foxxconn 550 еур.+бонус 150е Нит...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Niki Invest

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Се бара лице за продажба на автомоб...

Останати огласи во ист регион

Шивач

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијат...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДТУ ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ...

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: ДТУ Том Таилор има потреба од асист...

Инструктор за возење

4 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сообраќај...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Вработување во Германија

9 favorite Објавен: 28-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ELS GROUP

Индустрија: Гастрономија

Регион: Тетово

Оглас: ИМАТЕ ЖЕЛБА ЗА РАБОТА ВО СР. ГЕР...

Козметичар

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СТИЛУЕТЕ ЛУКС ДООЕЛ ...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Тетово

Оглас: ...