ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Систем администратор

1favoriteОбјавен на: 10-08-2018  |  Компанија: ЦЕНТРАЛЕН РЕГИСТАР Н...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHFIN
Работно место: Систем администратор
Компанија: ЦЕНТРАЛЕН РЕГИСТАР НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА Скопје
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Центар
Отворен од: 08-08-2018
Отворен до: 11-08-2018
Плата: 39402
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Услужен работник

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вирус

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Охридски

Оглас: Интернет - Вирус Охрид има потреба ...

Информатичар

1 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Сокотаб ДООЕЛ Битола

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битола

Оглас: ...

Соработник за информатичка поддршка

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ССмедиа ДК ДООЕЛ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: ОГЛАС ЗА ПЛАТЕНА ПРАКСА СО МОЖНОСТ ...

Frontend Developer

0 favorite Објавен: 14-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Перун Технологии

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Одговорности и опис на работни а...

Систем администратор

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Заварувач

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има п...

Оператори за внес на податоци

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ОН...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Магацински службеник

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Оператор на CNC машина

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Delma

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара работник (оператор) за раб...

Благајник

1 favorite Објавен: 18-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Publicbet

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Прием на уплатa и исплата на добит...